Spor

Karasu topbaşı yaptı

Karasu topbaşı yaptı

Süper Amatör Küme C Grubu’nda mücadele eden Lider Karasuspor lige verilen deprem arasında idmanlarına başladı. Verilen aranın ardından ilk idmanını geçtiğimiz Çarşamba günü gerçekleştiren sarı-kırmızılı ekip formda bir görüntü çizdi.

 

Deprem arası

Kahramanmaraş’ta gerçekleşen deprem felaketinin ardından liglere ara verilmişti. Karasuspor da bu süreçte aktif rol oynamış ve her anlamda sahada olduğunun bir kez daha göstermişti. Onlarca tırı deprem bölgesine gönderen sarı-kırmızılılar toplumsal dayanışma anlamında da büyük bir sorumluluk almıştı. Depremde verilen aranın ardından ilk idmanına Çarşamba günü çıkan Karasuspor lige dönme hazırlıklarına başladı.

Formda görüntü verdi

Karasu Şehir Stadı’nda düzenlenen idmana neredeyse eksiksiz katılım sağlayan oyuncular formda bir görüntü verdi. Lige verilen ara öncesinde Süper Amatör Küme C Grubu’nda lider durumda bulunan Karasuspor şampiyonluk hedefine adım adım yaklaşıyor. Karasuspor’un misyonunun çok önemli olduğunu dile getiren Genel Kaptan Tuncay Şeker, “Karasuspor tarihin her döneminde Karasu’nun en büyük markası konumundadır. Yaşanan deprem felaketi sonrasında düzenlenen kampanya ve gösterilen özveri de bunun bir göstergesi konumundadır” dedi.

Lige dönüyoruz

Süper Amatör Küme’deki mücadelelerine geri dönmek durumunda olduklarını da sözlerine ekleyen Genel Kaptan Şeker, “Lige verilen aranın ardından idmanlarımıza başladık. Karasuspor bu şehri her manada temsil eden en büyük marka konumundadır. Süper Amatör Küme C Grubu’nda elde ettiğimiz başarıyı sürdürme ve şampiyonlukla taçlandırmak istiyoruz. Bunun için de ilk fırsatta oyuncularımızı toplayıp, idmanlarımıza başladık. Taraftarımızın ve camiamızın bizden beklentisinin farkındayız. Amacımıza da adım adım ilerliyoruz” ifadelerini kullandı.

Karasuspor ilk idmanına çıktı.
Antrenör Sadun Hoşbay oyuncularla yakından ilgilendi.
İdmanda oyuncuların hırslı oldukları gözlendi.
Genel Kaptan Şeker, Karasuspor’un bu şehrin en önemli markası olduğunu söyledi.