Spor

Karasuspor’da Erel dönemi

Karasuspor’da Erel dönemi

Karasuspor sportif direktör olarak Kubilay Erel ile anlaştı. Zeki Çakır’ın görevden ayrılmasının ardından Sadun Hoşbay ile yoluna devam eden sarı-kırmızılılar Kubilay Erel ile el sıkıştı. Sadun Hoca ise altyapıda görev yapacak.

Erel dönemi

Karasuspor sportif direktörlük görevine Kubilay Erel getirildi. Karasuspor’un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Erel’in görev yaptığı futbol takımları da paylaşıldı. “Hoş geldin Kubilay Erel” başlığı ile yapılan açıklamada, “Karasusporumuz Sportif Direktörlük Konusunda Kubilay Erel ile anlaşmıştır. Görev Aldığı Kulüpler: Anadolu Bağcılar, Bağcılar SK, Türkiye U17, Türkiye U19, Sancaktepe FK, Karacabey Bld., Beyoğlu Yeni Çarşı FK” ifadeleri kullanıldı.

Hoşbay da devam

Karasuspor sezona Zeki Çakır ile başlamış, Çakır’ın ailesindeki sağlık sorunlarını gerekçe göstererek görevden ayrılmasının ardından Sadun Hoşbay ile el sıkışılmıştı. Deprem dolayısıyla liglere verilen arada da Kubilay Erel’le yola devam kararı alındı. Çakır’ın istifasının ardından göreve gelen Hoşbay’ın bundan sonraki süreçte Karasuspor’un gereceği olan altyapı ile ilgileneceği ve takımda bir ayrılık yaşanmasının söz konusu olmadığı ifade edildi.

Karasuspor Kubilay Erel’e emanet.