Spor

Madalyalar bir kez daha toplandı

 

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu 2021 Yılı Faaliyet Programı’nda yer alan, 2021 Sezonu Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Kupası Trap Bölgesel Ligi 1. Yarışması sona erdi. Bursa ve Mersin’de gerçekleştirilen turnuvada 1. sırada Karasu Avcılar, Atıcılar ve Balıkçılar spor kulübü yer aldı.

 

İLK SIRAYA ADLARINI YAZDIRDILAR

28-30 Mayıs 2021 tarihlerinde Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu 2021 Yılı Faaliyet Programı’nda yer alan 2021 Sezonu Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Kupası Trap Bölgesel Ligi 1. Yarışması Bursa ve Mersin’de gerçekleştirilen turnuva ile sona erdi. Gençlik ve Spor Kupası ile kıyasıya mücadele veren Karasu Avcılar, Atıcılar ve Balıkçılar Spor Kulübü başarısını altın harflerle yazdırdı. Turnuvada Karasu Avcılar Atıcılar ve Balıkçılar Spor Kulübü Veteranlar Kategorisi’nde Osman Türkmen 1. oldu. Büyük Bayanlar Kategorisi’nde Eda Şanlı 2. olurken, Genç Erkekler Kategorisi’nde Yılmazcan Deli 3’lük madalyası aldı.

ÇAKIR TEBRİK ETTİ

Turnuvada Karasu Avcılar, Atıcılar ve Balıkçılar Spor Kulübü üyelerini başarılarından dolayı tebrik eden Kulüp Başkanı Cemil Çakır, “Kulüp olarak başarımızı bir kez daha Türkiye genelinde kanıtladık. Turnuvalarda ve yarışmalarda üstün başarı gösteren üyelerimiz adımızı her zaman en iyi şekilde duyuruyor. Bundan sonraki süreçlerde de adımızı duyurmaya devam edeceğiz. Kl Yönetimi olarak yarışmacılarımızı tebrik eder başarılarının devamını dilerim” şeklinde açıklamada bulundu. Gülcan Elmalı