KarasuSiyaset

Karasu için beklenen adım

 

MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, Karasu’nun yıllardan bu yana beklediği adımın nihayet atıldığını söyledi. Kara, “Karasu Sanayi ve Ticaret Kampüsü projesi, Belediye tarafından esnafa tanıtılmıştır. Bu projenin faydalı olup olmamasından daha önce esnaf ile tartışılmasını önemsiyoruz” dedi.

 

HERKES SÖZ SAHİBİ OLMALI

MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, haftalık olağan basın açıklamasında bulundu. Kara, “Karasu Belediyesi geride kalan hafta bir sunum gerçekleştirmiş ve Karasu Sanayi ve Ticaret Kampüsü adı verilen bir projeyi esnaflara tanıtmıştır. Bu projenin faydalı olup olmamasından daha önce esnaf ile tartışılmasını önemsiyoruz. Bu şekilde Karasu’nun geleceği şekillendirilirken esnaf ile görüş alışverişinde bulunulmuş ve herkesin söz sahibi olduğu bir yönetim anlayışı benimsenmiş olur. Karasu’nun yıllardan bu yana beklediği adım nihayet atılmıştır. Yapılması düşünülen kampüs ile ilgili görüşümüzü detaylı incelemenin ardından dile getirmeye hazırlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

BU ÜLKEYİ YIKMAK MÜMKÜN DEĞİL

Lider Devlet Bahçeli’nin bu mitinglerde vermiş olduğu mesajlar iyi okunmalı, Cumhur İttifakı’nın ne denli gerekli ve önemli olduğunun farkına varılmalıdır” diyen Kara, “2023’e Doğru Aday Belli Karar Net mitingleri kapsamında Manisa’da vatandaşlarımızla bir araya gelen Lider Devlet Bahçeli burada da coşku ile karşılanmıştır” dedi. Başkan Münir Ali Kara, “Ekonomik kriz gelir geçer, bu ülke çok krizler geçirmiştir. Aç kalınır, gün gelir doyarsınız. Ancak vatansız kalırsanız bir daha asla özgür olamazsınız. Bizi fetö ile vuramayanlar, pkk ile yıkamayanlar, Yunanistan ile birbirimize takamayanlar ekonomik kriz ile yok olmamızı beklemektedir. Unutulmamalıdır ki Türkiye para ile satın alınan, dolarla vurulan, terörle yönlendirilen, sosyal medya ile istikamet çizilen ülkelerden değildir” dedi.

 

TTB’NİN KAPATILMASI ELZEMDİR

Başkan Münir Ali Kara, “Terör şakşakçılığı yapan ve adından başka hiçbir unsuru Türk olmayan Türk Tabipler Birliği, bu kez de Şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri’nin 17 teröristi etkisiz hale getirirken kimyasal silah kullandığını iddia etmiştir” dedi. Kara, “Türkiye’nin en şerefli kurumuna uzanan hiçbir dil temiz değildir. Tüm dünyada adaleti ile bilinen, tüm dünyanın takdirini kazanan Türk Askeri’ne iftira atmak TTB’nin haddine değildir. Türk Silahlı Kuvvetlerini ağzına alanın ağzı temiz olmalı, Türk Tabipler Birliği bir an önce kapatılmalıdır. Nitekim Aksaray’da Anadolu Tabip Odaları Birliği Başkan ve temsilcileri bir araya gelmiş ve TTB yönetimini istifaya ve olağanüstü genel kurula davet etmiştir. Türk Tabipler Birliği tabipleri temsilden öteye geçmiş, ele geçirdikleri yönetim sayesinde Türk Devleti’ne hakaret etmekte beis görmemeye başlamıştır” diye konuşan Kara, “Bu kurumun bu zihniyetle varlığını koruması Türk Halkı’na hakaret etme imkanı bulması kabul edilebilir durumda değildir. Gereğinin derhal yapılması ve TTB’nin kapatılması elzem hale gelmiştir” diyerek açıklamasını sonlandırdı.