KarasuSpor

Başarıya kulaç attılar

 

15-16 Ekim tarihlerinde Sakarya Olimpik Yüzme Havuzu’nda yapılan 11-12 yaş Ulusal Gelişim Projesi 3. Vize İl Karması Seçme Müsabakalarında Karasu Stil Yüzme Eğitim Merkezi sporcuları boy gösterdi. Tunahan Özdemir eşliğinde dört sporcu İstanbul Bölge Müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

 

GURUR KAYNAKLARIMIZ

15-16 Ekim tarihlerinde Sakarya Olimpik Yüzme Havuzu’nda yapılan 11-12 yaş Ulusal Gelişim Projesi 3. Vize İl Karması Seçme Müsabakalarında Karasu Stil Yüzme Eğitim Merkezi sporcuları boy gösterdi. Karasu Stil Yüzme Eğitim Merkezi sahibi Uygar Lahna, “Başta antrenörümüz Tunahan Özdemir’i ardından da sporcularımız Hüseyin Ceman Topaloğlu, Melisa Kuyubulu, Emin Yiğit İskender ve Kerem Talha Karaca’yı yürekten tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Gurur kaynağımız oldular” dedi.

 

BAŞARILAR TESADÜF DEĞİL

Lahna, “Geçmiş oldukları barajlar ile 5-6 Kasım İstanbul Cemal Kamacı Olimpik Yüzme Havuzu’nda yapılacak olan final elemelerine katılmaya hak kazanmış olup burada gösterecekleri başarı ile de 12 yaş Mersin finali, 11 yaş Samsun finali için kulaç atacak sporcularımıza ve antrenörümüze başarılar diliyorum” dedi. Elde edilen başarıların tesadüf olmadığını ifade eden Lahna, “Bahsi geçen başarılar büyük ve disiplinli çalışmaların sonucu” şeklinde konuştu. (HABER: Sündüz Andoğlu)