Karasu bu konuda çok şanslı

 

Karasu Pazarcılar Derneği Başkanı Halit Yavuzyiğit, Karasu basını ile Çağ Kebap’ta düzenlenen basın yemeği ile bir araya geldi. Karasu ilçesinin basın konusunda şanslı olduğuna değinen Yavuzyiğit, “Karasu basını bizler için değerli. Onlarla sesimizi milyonlara duyurma şansı buluyoruz” dedi.

 

SESİMİZİ MİLYONLAR DUYUYOR

Çağ Kebap’ta Karasu basınına kahvaltı veren Karasu Pazarcılar Derneği Başkanı Halit Yavuzyiğit, basın ile Karasu’nun sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundu. Karasu’nun basın konusunda çok şanslı olduğunu ve bunun değerinin bilinmesi gerektiğini belirten Yavuzyiğit, “Bizlerin dertlerine deva olmak için gece gündüz demeden çalışan bir basınımız var. Onlar bizlerin her zaman yanında olduğu gibi bizlerinde onların yanında durması gerekiyor. Sesimizi milyonlara ulaştıran değerli basınımıza sonsuz teşekkür ederiz. Hepsine yayın hayatlarında başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

PAZAR ESNAFINA SAHİP ÇIKIN

Pazarcı esnafların sorunlarına da değinen Yavuzyiğit, “Karasu Halk Pazarı esnafımıza sahip çıkmalıyız. Çünkü Pazar esnafımız en uygun fiyata en taze ürünleri Karasu halkımızla buluşturuyor. Halkımızı fahiş fiyatlarla satış yapan marketlerin ellerine bırakmak istemiyoruz. Bu sebepten dolayı Karasu Halk Pazarı’nda esnafımız haftada iki gün halkımıza hizmet sunuyor. Değerli halkımızı pazara davet ediyoruz. En uygun ve en kaliteli organik ürünleri pazardan alabilirler” şeklinde açıklamalarda bulundu. Kahvaltıya eski dernek Başkanı Hüseyin Eminoğlu’da katıldı. Gülcan Elmalı