Spor

Karapınarspor sahaya indi

 

TFF’de tescillenen 1967 Karapınarspor Kulübü, kongresini gerçekleştirdi. Başkan Selahattin Ocak’ın seçilmesinin ardından çalışmalar başladı. 

 

SAHAMIZI DÜZENLEYECEĞİZ

TFF’de tescillenen 1967 Karapınarspor Kulübü, kongre yaparak Başkan ve yönetimini belirledi. Kulübün Başkanı oy çokluğu ile Selahattin Ocak seçildi. Ocak’ın yönetimin Yunus Can, Murat Durmuş, Seçkin Güllü ve Dursun Ali Sarıoğlu yer aldı. Gerçekleşen kongrenin ardından Başkan Ocak ve yönetimi mahallede yer alan futbol sahasında yapılması gereken çalışmaları masaya yatırdı. Ocak, “İlk faaliyetimize mahallemizde bulunan futbol sahasının zemin çalışmasıyla başlayacağız. Takımımızın idman yapacağı gerekirse karşılaşmaların oynanacağı bir saha düzenlemesi yapacağız” dedi.

 

DOSTLUK KAZANDI

Pazar günü yeni kurulan Adatepespor ve 1967 Karapınarspor altyapı takımı, Darıçayırı Sahası’nda maç yaptı. Gençlerin karşılaşmasında dostluk kazandı. Kulüp Başkanı Selahattin Ocak, “İki takımdaki gençlerimiz de başarılı performanslar sergiledi. Gençlerimizi yürekten kutluyorum” dedi. Karapınar Mahallesi Muhtarı Oğuzhan Öztürk ise, “Mahallemizde spor faaliyetlerimize başladık. Gençlerimizin hem daha sağlıklı hem de kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Gençlerimiz ve spor faaliyetleri adına üzerimize düşen ne varsa yapmaya da hazırız” ifadelerini kullandı.