Spor

Işık’tan teşekkür

 

Karasu Kuzey Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Murat Işık, 7-15 yaş arası 130 sporcu ile voleybol eğitimlerinin devam ettiğini belirtti. Antrenmanlar için bazı eksiklerinin olduğunu belirten Işık, Karasulu işadamlarının bu konuda duyarlı davrandıklarını belirtti.

 

130 SPORCU

Karasu Kuzey Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Murat Işık, Spor Salonu’nda 7-15 yaş arası 130 sporcu ile voleybol eğitimlerine hız verdiklerini belirtti. Başkan Işık, “Karasu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ile beraber voleybol kurslarımız devam ediyor. İlçemizde voleybol sporcunun daha da gelişmesi için 7 yaşından 15 yaşa kadar gençlerimizi yetiştiriyoruz” ifadelerini kullandı.

DESTEK VERDİLER

Mini voleybol topu sıkıntısı yaşadıklarını belirten Başkan Murat Işık, “Öğrencilerimizin yaş ortalamaları küçük olduğu için voleybol topları ellerine büyük geldi ve bizden mini voleybol topu talebinde bulundu. Biz de talebimizi ilçemiz işadamları ve spor insanlarından Hasan Özkan, Hasan Saygılı, Uygar Lahna, Onur Arslan, Yücel Şirin ve Semih Bayrak’a ilettik. Onlarda bizi boş çevirmedi ve destekte bulundu. Minik sporcularımız adına kendilerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.