Siyaset

Geleceğimiz daha aydınlık

 

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan Zengin, hafta içi Karasu’ya geldi. Karasu’da teşkilat çalışmalarını hızlandırmak için ziyarette bulunduğunu belirten Zengin, Karasu’da bir okulda düzenlenen TÜBİTAK Bilim Sergisi’ne de katıldı. Öğrencilerin projelerini inceleyen Zengin, “Geleceğimizin daha aydınlık olduğunu kardeşlerimizin çabalarıyla mümkün olduğunu gördük” dedi.

 

SÜRPRİZ ZİYARET

Saadet Partisi İl Başkanı Hasan Zengin, Karasu’ya ziyaret gerçekleştirdi. Hem çalışmaları hızlandırmak hem de eski Milletvekili Nezir Aydın’ın annesinin cenazesine katılmak adına Karasu’ya gelen Zengin, Karasu’da bir okulda düzenlenen TÜBİTAK Bilim Fuarı’na da sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. TÜBİTAK Bilim Fuarı’nı gezen Başkan Zengin, öğrencilerle bire bir ilgilenerek projeleri hakkında bilgi aldı. Zengin, beceri oyunlarına da katılarak eğlenceli dakikalar geçirdi. Hasan Zengin, “Projeye katılan kardeşlerimizin bilim ve sanatla alakalı artıklardan elde ettiği spor etkinliklerin yapması bizleri mutlu etti. Geleceğimizin böylesine güzel gençlere emanet olacak olması umut verici” ifadelerini kullandı.

HALKIMIZA ULAŞIYORUZ

Ziyaret sonrası okuldan ayrılan ve basına kısa bir açıklamada bulunan Başkan Zengin, “Karasu’yla ilgili teşkilat çalışmalarımız hızla devam ediyor. Mevcuttaki ekonomik durumla alakalı ve yerel yönetimlerle ilgili istişare ediyoruz. Teşkilat olarak halkımıza ulaşıyoruz kampanyası başlattık. Karasu olmak üzere 16 ilçemizin tamamında sokağa çıkarak kahvehanelerde, kafeteryalar ve parklarda birçok alana ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Halkımızın sorunlarını tespit eden bir çalışmanın ortasındayız. Bu vatandaşa dokunma çalışmasıdır” diye ifade etti. Zengin’e AGD Karasu İlçe Temsilcisi Murat Ali Aksoy ve Saadet Partisi Karasu İlçe Teşkilat üyeleri de eşlik etti.  Bahar Kaya

 

.