Karasu

İki dakikada teslim

 

Yaklaşık 8 ay önce PTT Karasu Şubesi’ne müdür olarak atanan Kadir Sevinç, vatandaşın daha rahat hizmet alabilmesi adına çalışmalarını hızlandırdı. Sevinç, “Yapacağımız proje ile hem vatandaş hem de personelimiz rahatlayacak. Karasu halkı şubeye gelen kargolarını iki dakika içerisinde teslim olacak” diye belirtti.  

 

KARGO TESLİM ODASI

PTT Karasu Şubesi’ne yaklaşık 8 ay önce müdür olarak atanan Kadir Sevinç, çalışmalarını hızlandırdı. PTT’nin hemen yanında boş durumda olan ve Türktelekom’a ait dükkanı kiraladıklarını belirten Sevinç, kargo teslim yerinin önümüzdeki günlerde değişeceğini belirtti. Sevinç, “Kargo kabul yeri aynı yerinde hizmet vermeye devam edecek. Kargo teslim odasını ise artık değiştiriyoruz” ifadelerini kullandı.

YOĞUNLUK SONA ERECEK

Kargo teslim yerinin önümüzdeki hafta devreye gireceğini belirten Sevinç, yılsonuna kadar da iç dizayn çalışmalarını tamamlamayı planladıklarını ifade etti. Sevinç, “PTT içerisinde kargo teslim ve kabulün aynı yerde olmasından dolayı ister istemez bir yoğunluk oluşuyordu. Teslim yerini ayırdığımız da bu sorun ortadan kalkacak. Yoğunluk sona erecek. Vatandaşlarımız çok kısa zamanda kargolarını teslim alabilecek. Şimdiden tüm Karasu halkına hayırlı olsun” dedi.