Spor

Heyecan dorukta

 

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) sezonu öncesi hazırlık maçlarına devam eden Karasuspor, Cuma günü Kocaeli BAL ekiplerinden Değirmenderespor’u kendi sahasında konuk etti. Ekibimiz Değirmenderespor’a 1-3 mağlup oldu.

 

MAĞLUP OLDU

2020-2021 BAL öncesi hazırlık maçlarına devam eden Karasuspor, Cuma günü Kocaeli BAL ekiplerinden Değirmenderespor ile kendi sahasında karşı karşıya geldi. Sarı-kırmızı ekibimiz kendi sahasında misafir ekibimize 1-3 mağlup oldu. Kulüp idarecilerinden Yüksel Mazlum, yaptığı açıklamada hazırlık maçlarının lig adına ölçü olmadığını ve hazırlık maçlarının sadece lige hazırlanma adına prova niteliğinde olduğunda belirtti.

İLK MAÇ 17 NİSAN’DA

17 Nisan’da ilk lig maçının oynanacağını belirten Kulüp idarecilerinden Cihat Ekşi, “Puan ve puanlar alarak ligde tutunan bir ekip olacağız” dedi. Ekşi, “Bilindiği gibi kongre hazırlıklarımız var. İnşallah harika bir yönetim ile yeni sezona merhaba diyeceğiz. Öncelikle yönetim olarak lige katılmamızı sağladıkları için taraftarımıza şükranlarımızı iletiyoruz” ifadelerini kullandı.

LİGDE KALACAĞIZ

Antrenör Serdar Ergelen ise, “Ekonomik ölçülerimiz içerisinde mütevazi bir kadromuz var. Futbolcu kardeşlerimizin hemen hepsi ilçemizin genç futbolcularından kurulu. Oynadığımız hazırlık maçlarında skoru önemsemiyoruz. Tüm hedefimiz yeni sezonda ligde kalmış bir Karasuspor olmak. Biz bunu başaracak güce sahibiz. Tüm futbolcu kardeşlerimiz bu inancı taşımakta” şeklinde konuştu.