Siyaset

Bu zihniyetin altında duramam

 

İyi Parti Karasu Kurucu İlçe Başkanı Levent Arslan, sosyal medya hesabından istifa ettiğini duyurdu. Arslan, “Montrö ve Lozan’ı savunan Türk Silahlı Kuvvetleri’nin değerli komutanlarına zevzek diyen bir zihniyetin altında bir Türk milliyetçisi, bir Ülkücü olarak duramayacağım” dedi.

 

BİR SÜRE BEKLEDİM

İyi Parti Karasu Kurucu İlçe Başkanı Levent Arslan, sosyal medya hesabından istifa ettiğini duyurdu. Arslan, “Bu güne kadar kurucusu olduğum İyi Parti için çok açıklama yapmadım. Sebebi benimle yola çıkan birçok dostumdu. Geldiğimiz noktada onca emek veren benim gibi binlerce kişi, haksızlığa uğramış, koltuk için itibarsızlaştırılmış binlerce insan partiden uzaklaştırılmışken bile bekledim, belki diye” ifadelerini kullandı.

ARSLAN İSTİFA ETTİ

Geldiğimiz bu güne baktığımda Montrö ve Lozan’ı savunan Türk Silahlı Kuvvetleri’nin değerli komutanlarına zevzek diyen bir zihniyetin altında bir Türk milliyetçisi, bir Ülkücü olarak duramayacağıma karar verdim” diyen Arslan, “İyi Parti’nin kuruluşu sırasında elini değil bedenini ortaya koymuş bir kişi olarak İyi Parti kuruculuğumdan ve üyeliğimden istifa ettiğimi siz değerli dostlarım ile paylaşmak istedim” dedi. Arslan, önümüzdeki günlerde daha detaylı bir şekilde açıklama yapacağını da belirtti.