Karasu

Hem leziz hem sağlıklı

 

Bölgedeki sularının arıtmadan içilmesinin sağlık yönünden ciddi sakıncaları olduğunu söyleyen Damla Su İşletmecisi Fatma Ödek, ömür boyu sağlıklı ve leziz su içmenin arıtma cihazı sayesinde mümkün olduğunu söyledi. Ödek, 13 yıldan bu yana Karasu’da bu su arıtma cihazı sattıklarınız ve yüzde yüz müşteri memnuniyetine eriştiklerini söyledi.

 

13 YILLIK DENEYİM

Karasu’da 13 yıldan bu yana su arıtma cihazı satışı yaptıklarını belirten Damla Su İşletmecisi Fatma Ödek, yüzde yüze yakın müşteri memnuniyetine eriştiklerini söyledi. Bölgenin sularının arıtılmadan tüketilmesinin sağlıklı olmadığını da sözlerine ekleyen Ödek, “Bahçelerimizde kullandığımız gübreler, ot ilaçları bir şekilde yeraltı sularına oradan da içme suyumuza dahil oluyor. Bu da suyumuzda kimyasal bir kirlenmeye neden oluyor. Bunun arıtılması kesinlikle gerekli. Arıtılmamış sularda kanserojen riski çok yüksek” dedi.

 

BİR AY DENEME SÜRESİ

Müşterilere sundukları cihazların bir aylık deneme süresi olduğunu söyleyen Ödek, “Biz cihazımıza gerçekten çok güveniyoruz. Örneğin cihaz almak için gelen müşterilerimize su arıtması konusunda detaylı bilgi veriyoruz. Cihazın ne işe yaradığını uygulamalı olarak da gösteriyoruz. Tüm bunların yanında cihazımızı verdiğimizde ilk bir ay boyunca deneme süresi açıyoruz. Bu süre içinde müşterimiz memnun kalmazsa ürünü hiçbir gerekçe öne sürmeksizin ya da zorluk çıkarmadan geri alıyoruz” ifadelerini kullandı.