EkonomiKarasu

BYD Baş Yapı Dekorasyon Karasu’da hizmete açıldı

 

Karasu’da anahtar teslim tadilat, cam balkon ve dekorasyon işi yapan BYD Baş Yapı Dekorasyon Çarşamba günü törenle açıldı. İşletme sahibi Yusuf Baş, katılımcılar ile birlikte kurdele kesti.

 

YOĞUN KATILIM

Karasu’da anahtar teslim tadilat, cam balkon ve dekorasyon işi yapan BYD Baş Yapı Dekorasyon Çarşamba günü törenle açıldı. Açılışa Belediye Başkan Yardımcıları Hüdaver Ağun, İsmail Karakaş, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Turan Yüzücü, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, MHP İlçe Başkanı Münir Ali Kara, İyi Parti İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Metin Yıldırım, bazı mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış kurdelesini BYD Baş Yapı Dekorasyon işletme sahibi Yusuf Baş ve katılımcılar kesti.

 

ANAHTAR TESLİM TADİLAT

Kurdele kesiminde Başkan Yardımcısı Hüdaver Ağun, hayırlı ve bol bereketli kazançlar diledi. Kurdele kesiminden sonra Baş, katılımcılara bilgi verdi. Yaptıkları işlemleri katılımcılara anlatan Baş, “Anahtar teslim tadilat, cam balkon ve dekorasyon işi yapıyoruz. Müşterilerin bütçe, ihtiyaç ve zevklerine göre tadilatları gerçekleştiriyoruz. Tadilat ve dekorasyonun yanı sıra cam balkon işi ile de ilgileniyoruz. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak donanıma sahibiz. İç dekorasyon, TV ünitesi, asma tavan gibi uygulamalarımız mevcut. Bunlarda müşterimizin zevkine göre kişiselleştirmeye gidiyoruz” ifadelerini kullandı. (HABER: Bahar Kaya)