Spor

Karasuspor’da hareketlilik başladı

 

Bu sezon Süper Amatör’de mücadele edecek olan Karasuspor, transfer çalışmalarına başladı. Cihat Ekşi ve Onur Arslan önderliğinde üç futbolcu ile imzalar atıldı

 

İMZALAR ATILDI

Geçtiğimiz sezonu boş geçiren ve bu sezon Süper Amatör’de mücadele edecek olan Karasuspor sezona hazırlanmaya başladı. Cihat Ekşi ve Onur Arslan yönetiminde transfer çalışmaları başladı. Sarı-kırmızı ekip ilk imzaları Karasu’da yetişen iki oyuncu ile attı. Geçtiğimiz sezon Aziziyespor için ter döken başarılı defans oyuncusu Kaan İskender, bu yıl sarı-kırmızılı formayı giyecek. Yuvasına geri dönen İskender, her iki taraf içinde hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

HAYIRLI OLSUN

Futbol camiasında başarısıyla göz dolduran ve Karasuspor’un altyapısında yetişen orta saha oyuncusu Bedirhan Kartal geçtiğimiz sezon Aziziyespor formasını terletmişti. Kartal, bu sezon Karasuspor formasını giyerek takımı için mücadele verecek. Sarı-kırmızılı ekip ile imzaları atan Kartal, “Yuvamıza geri döndük. İnşallah hayırlı bir sezon geçiririz” dedi. Daha önce Kuzey takımlarında ter döken defans oyuncusu Ozan Saval’da Karasuspor ile anlaştı. Ekşi ve Arslan ise, transfer çalışmalarının devam edeceğini önümüzdeki sezon Karasu’yu en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi. (HABER: Ramazan Marmara)