Karasu

Gündem fındık ve mısır alımı

Gündem fındık ve mısır alımı

Toprak Mahsulleri Başmüdürü  Dursun Esen ve Toprak Mahsulleri Ofisi Başmüdür Yardımcısı  Mehmet Salmanoğ, Karasu Ziraat Odası Başkanı Selami Arık’ı ziyaret etti. Ziyarette fındık ve mısır alımı ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

Fikir alışverişinde bulunuldu

Karasu Ziraat Odası Başkanı Selami Arık’ı, Toprak Mahsulleri Başmüdürü Sayın Dursun Esen ve Toprak Mahsulleri Ofisi Başmüdür Yardımcısı Mehmet Salmanoğ ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette fındık ve mısır alımı ile ilgili konuştuklarını belirten Karasu Ziraat Odası Başkanı Selami Arık, “Gündem de olan mısır ve fındık alımı ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Özellikle ürün ödemeleri ile ilgili talepleri dile getirdik” şeklinde konuştu.

Beklentiler anlatıldı

Açıklamasına devam eden Başkan Arık, “Üreticilerin Toprak Mahsulleri Ofisi’nden beklentilerini ve isteklerini aktardık. Neler yapılabileceğimiz hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten dolayı Toprak Mahsulleri Başmüdürü  Dursun Esen’e ve Toprak Mahsulleri Ofisi Başmüdür Yardımcısı  Mehmet Salmanoğ’a teşekkürlerimi sunuyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.