Karasu

Vali Karadeniz, Karasu’yu ziyaret etti

Vali Karadeniz, Karasu’yu ziyaret etti

Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, İlçe ziyaretlerine devam ediyor. Karasu’ya gelerek bir takım ziyaretlerde bulunan Vali Karadeniz, Karasu’da yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İlçenin genel durumu anlatıldı

Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Karasu’ya gelerek bir takım ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Karasu Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan’a ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete ilçe protokolü ve kurum müdürleri de katılım sağladı. Kaymakam Arslan’dan ilçenin genel durumu hakkında bilgi aldı. Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu’ndan mahallelerde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Karasu Limanı ziyaret edildi

Karasu Kaymakamlığı’na yapılan ziyaretin adından Kaymakam Mehmet Uğur Arslan ile birlikte Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Başkan Sarı’dan Karasu Belediyesi’nin çalışmaları ve devam eden projeleri hakkında bilgi aldı. Ardından Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve Karasu Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan ile birlikte Karasu Limanı’na ziyarette bulunarak yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

İncelemelerde bulundu

Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz Sakarya Nehri’nin Karadeniz’le buluştuğu Yeni Mahalle’yi de ziyaret etmeyi ihmal etmedi. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak incelemelerde bulundu. Başkan Sarı, Yeni Mahalle’de yapılan çalışmaları anlattı. IC Karasu Port Limanı’nda incelemelerde bulunan Vali Karadeniz, yetkililerden bilgi aldı. Adından Karasu Kültür Evi Projesi Uygulama Sahası’nı da ziyaret eden Karadeniz’e, Belediye Başkanı İshak Sarı tarafından projenin detayları aktarıldı.