Gündem

İnci, Özen ile gezdi

İnci, Özen ile gezdi

Ak Parti Sakarya Milletvekili ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Birim Başkan Yardımcısı Ali İnci Karasu’da bir takım ziyaretlerde bulundu. Gün boyu Karasu’da kalan Ali İnci’ye Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Kamil Özen eşlik etti. Cumartesi günü yapılan Ak Parti 4. Olağanüstü Kurultayı’nın hemen ardından gelen Ali İnci’ye vatandaşların ilgisi de yüksekti.

Yenimahalle’yi gezdi

Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci geçtiğimiz Pazar gününü Karasu’da geçirdi. Yenimahalle’de vatandaş ziyaretinde bulunan Ali İnci’ye Ak Parti Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Kamil Özen eşlik etti. Vatandaş gezisi sonrası Ali İnci ile bir süre sohbet eden Kamil Özen ilçenin genel durumu ve yaklaşan yerel seçimlerle ilgili öngörülerini aktardı. Kamil Özen ile Ali İnci’nin uzun süre zaman geçirmesi dikkatlerden kaçmadı.

Vatandaşı dinledik

Ali İnci pazar günü vatandaş ziyaretlerine katılan Kamil Özen, “Sakarya Milletvekilimiz Ali İnci ile vatandaşlarımızı dinledik. Vatandaşlarımız Ak Parti’den memnun. Cumhurbaşkanımızı seviyor ve yaptığı icraatları doğru buluyor” dedi. Ali İnci ile yerel yönetimler hakkında da görüş alışverişinde bulunduklarını söyleyen Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Kamil Özen, vatandaşların Ali İnci’ye de ayrı bir sempatisi olduğunu söyledi.