DEVA sahaya indi

 

Geçtiğimiz hafta içi Genel Başkan Ali Babacan tarafından DEVA Partisi Kocaali Kurucu İlçe Başkanı olarak göreve ataması gerçekleşen Zühal Vuran il yönetim kurulu ve ilçe kurucu yönetim kurulu üyeleri ile birlikte sivil toplum kuruluşları ve ilçe esnaflarına yönelik ziyaret programı gerçekleştirdi. Partisinin il ve ilçe ana kademesini tanıtan Vuran, ilçe teşkilatının oluşum süreci ile ilgili destek istedi.

 

DESTEK İSTEDİ

Ali Babacan’ın önderliğinde kurulan ve yurt genelinde teşkilatlanma çalışmalarını aralıksız sürdüren DEVA Partisi, Kocaali’de de sahaya indi. Geçtiğimiz hafta içi DEVA Partisi Kocaali İlçe Teşkilatı kurucu başkanı olarak göreve atanan Zühal Vuran ilçedeki çalışmalarına esnaf ve kurum ziyaretleri ile başladı. DEVA Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, İl Teşkilatlanma Başkanı Ercan Başnuh, İl Kadın Faaliyetleri Başkanı Hayrunisa Nur Gökçe, Ferizli İlçe Başkanı Yakup Kotaman, Karasu İlçe Başkanı Abdullah Çatalbaş, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Gökhan Çatalbaş ve Erdinç Öztürk’ün yanı sıra ilçe kurucu yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Vuran, partisinin il teşkilatınca düzenlenen bir günlük program kapsamında Kocaali’de ziyaretler gerçekleştirdi. İlçe merkezinde faaliyet gösteren Bizim Ev Cafe’de gerçekleştirilen değerlendirme toplantısı ile başlayan program kapsamında Kocaali Ziraat Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Caferiye’de bulunan Kafkas Kültür Evi’nin yanı sıra ilçe merkezinde çok sayıda iş yeri ziyaret edildi. İl ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte sivil toplum kuruluşu yönetimleri ve ilçe esnafları ile bir araya gelen Vuran teşkilat kurucu üyelerini tanıtıp, teşkilatın oluşum süreci için ilçe halkından destek istedi.

DERDE DEVA

Biz vatandaşımızın derdine deva olmak için yola çıktık” diyen Vuran, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Siyasetle ilgilenmeyen aydınları bekleyen sonuç, cahiller tarafından yönetilmeye razı olmaktır. Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, gerideki cephenin suskunluğudur” sözlerinin daha anlamlı hale geldiği günümüzde, her şeyden önce bir kadın olarak inandığım doğruların pesinden gitmeyi kendime görev bildim. Hayatım boyunca siyasetle ilgili fikir ve görüşlerimi çekinmeden ifade ettim. DEVA Partisi Sakarya İli Kocaali İlçe Başkanlığına atamamı gerçekleştiren Genel Başkanımız Ali Babacan’a, Sakarya İl Teşkilat Başkanımız Ercan Başnuh’a ve Sakarya İl Başkanımız Mehmet Erdoğan’a teşekkür ederim. İlçemize, ilimize ve güzel ülkemize DEVA olması dileğiyle. Her türlü fikir, görüş ve önerinizin başımızın üstünde yeri var. Halkımızın da desteklerini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

TEVECCÜH GÖSTERDİLER

İlçede gerçekleşen ziyaret programına ilişkin değerlendirmede bulunan DEVA Partisi Kocaali İlçe Kurucu Başkanı Zühal Vuran “İl Başkanımız Mehmet Erdoğan, İl Teşkilat Başkanımız Ercan Başnuh, Başkan Yardımcımız Hayrunisa Nur Gökçe, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gökhan Çatalbaş, Erdinç Öztürk, Ferizli İlçe Başkanımız Yakup Kotaman ve Karasu İlçe Başkanımız Abdullah Çatalbaş’ın ve yönetimde görev alacak arkadaşlarımızın katılımıyla bazı sivil toplum örgütlerimizi ve esnaflarımızı ziyaret ettik. Ana kademe yönetim kurulu üyelerimizi tanıştırıp amaç ve hedeflerimizi ilk ağızdan ifade etme fırsatı bulduk. Odalarımızın ve esnafımızın sorunlarını kendi ağızlarından dinledik ve ilçe teşkilatımızın oluşum sürecinde kendilerinden destek talebinde bulunduk. Sivil toplum örgütlerimizin kıymetli başkanlarına ve değerli esnaflarımıza gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür ediyorum. Ziyaretlerimiz düzenli şekilde devam edecek” şeklinde konuştu.