KarasuSiyaset

CHP’den üye çalışması

 

Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe Örgütü yeni üye çalışmaları gerçekleştirdi. CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve CHP Karasu İlçe Başkanı Aykut Süt yeni üyelere rozetlerini taktı. Keleş, “Sorumluluğumuzu yerine getirmekten gurur duyuyoruz” dedi.

 

KORKU DUVARI

CHP yeni üye çalışmalarını Karasu’da gerçekleştirdi. CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve CHP Karasu İlçe Başkanı Aykut Süt yeni üyelere rozetlerini taktı. Karasu İlçe Başkanı Aykut Süt, “CHP 98 yıllık bir çınar. Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Benim iki büyük eserim var, biri Türkiye Cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisi’dir’ demiş. CHP’yi sadece bir siyasi parti olarak görmemek gerekir. CHP bir yaşam biçimidir, bir fikirdir. Bu anlamda biz esasen sayımızın çok daha fazla olduğunu biliyoruz. Maalesef son dönemdeki siyasi gücü elinde bulunduran iktidar toplumu o kadar kutuplaştırdı, topluma o kadar korku duvarı ördü ki, insanlar kalben ait oldukları yerde olmaktan çekinir oldular” dedi. “Biz herkesin kalbinde Atatürk’ün ve CHP’nin olduğunu biliyoruz” ifadelerini kullanan Süt, “Vatandaşla bir olmaya çalışıyoruz ve buna devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

HER ZAMAN ARENADA

Karasu ziyaret eden ve ilçe binasında gerçekleşen üye çalışmalarına katılan Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, CHP’ye yoğun bir katılımın söz konusu olduğunu ifade ederek, “Bu durum bizi ziyadesi ile memnun ediyor” dedi. Başkan Keleş, “20 aydır görevdeyiz. Bu süreçte 2350 tane üye artışımız var. İl ve ilçemizde yoğun bir faaliyet içerisindeyiz” ifadelerini kullandı. Keleş, “Sakarya’nın her sorununa parmak basan, belediyeleri, mevcut yönetimlerin her icraatını takip eden, vatandaşımızın ödediği verginin boşa gitmemesi için elimizden gelen tüm ana muhalefetleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Her zaman arenada olan bir Cumhuriyet Halk Partisi var. Sorumluluğumuzu yerine getirmekten gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu. Yeni üyelere rozetleri takıldıktan sonra Atatürk’ün eseri Nutuk hediye edildi. Bahar Kaya