KarasuSiyaset

Büyükgümüş: Karasu göz dolduran bir ilçe

 

Ak Parti Yalova Milletvekili ve önceki dönem Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Büyükgümüş, Cuma günü Karasu’yu ziyaret etti. Büyükgümüş, “Karasu son günlerde gerek limanı, gerekse turizmiyle ortaya koyduğu atılımlarla göz dolduran bir ilçemiz” dedi.

 

ATILIMLARIYLA GÖZ DOLDURUYOR

Ak Parti Yalova Milletvekili ve önceki dönem Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Büyükgümüş, Cuma günü Karasu’yu ziyaret etti. Ak Parti Karasu İlçe Teşkilatı’nda Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yla bir araya gelen Büyükgümüş, Karasu’yu çok beğendiğini ifade edip Başkan Sarı’dan ilçe ile ilgili bilgi aldı. Kısa bir istişarenin ardından toplantı salonuna geçilen buluşma da konuşan Ak Parti Yalova Milletvekili Büyükgümüş, “Karasu son günlerde gerek limanı, gerekse turizmiyle ortaya koyduğu atılımlarla göz dolduran bir ilçemiz. Uzunca bir süredir gelip Karasu’yu görmek istiyorum bugüne kısmet oldu” dedi.

 

GÜÇLÜ BİR MUHALEFET YOK

Buradaki her başarının arkasında da Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bu davaya inanan yüreklerin bir araya gelişi var” diye konuşan Büyükgümüş, “Karasu’da gördüğüm güzel tablodan dolayı hepinizi gönülden tebrik ediyorum” dedi. Büyükgümüş, “Bu inanmışlığı ileriye doğru taşıyabilirsek ulaşamayacağımız hedef yok. Bugün Türkiye’nin siyasi tablosuna yakından baktığımızda görüyoruz ki ülkeye ümit vadeden, ülke için plan, proje konuşan bir muhalefet partisi yok. O yüzden Ak Parti kadrolarının başarısı tarihte nadir görülen bir tablo bize sunuyor. Ak Parti’nin başarısıyla milletimizin başarısı, Ak Parti’nin hedeflerine ulaşmasıyla Türkiye’nin hedeflerine ulaşması iç içe geçmiş durumda” ifadelerini kullandı.

 

SORUMLULUĞUMUZ BÜYÜK

Sadece bir siyasi partinin mensubu olmak ve sadece seçimleri kazanmaktan çok öte bir sorumluluk hepimizin omuzlarında” diye sözlerine devam eden Büyükgümüş, “Bizler Türkiye için umutları ve hedefleri olan bir ekibiz” dedi. Büyükgümüş, “Bize rağmen hesabı farklı olanlar var. Biz onların bu hesaplarını ters çevirmeyi sürdüreceğiz” dedi. Büyükgümüş’ten konuşan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Cumhurbaşkanımızın öngörüsüyle hemen hemen seçim sürecine girmiş bulunuyoruz. Seçimler bizi motive eden, heyecanlandıran, halkımızla bir araya geldiğimiz alan. Bu alışık olduğumuz bir süreç” şeklinde konuştu.

 

ALNIMIZIN AKIYLA ÇIKACAĞIZ

Sarı, “Bu seçimden de kendimizi yetiştirerek, geliştirerek, halkımızın taleplerini dinleyerek, kafaları karışıksa ya da başka kanallara kaymışlarsa onların da o bulanıklıklarını gidererek bu seçimden de alnımızın akıyla çıkmak” dedi. İshak Sarı’dan ardından ise konuşan Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, “2023 şehir buluşmaları kapsamında ilçemize ve ilimize ziyaretlerde bulunan tüm vekillerimize ve Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu’na çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. (HABER: Sündüz Andoğlu)