KarasuSiyaset

Deva Partisi çalışmalara start verdi

 

Deva Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve 16 ilçe başkanı, Deva Partisi Karasu İlçe Başkanı Abdullah Çatalbaş’ın ev sahipliğinde Karasulu vatandaşlarla bir araya geldi. Program 16 ilçe başkanının katılımıyla gerçekleşen toplantıyla başladı. Partililer, seçim öncesi faaliyetlerle ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

 

GÜÇLÜ KADRO

Deva Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve 16 ilçe başkanı, Deva Partisi Karasu İlçe Başkanı Abdullah Çatalbaş’ın ev sahipliğinde Karasulu vatandaşlarla bir araya geldi. İl Başkanı Erdoğan, Karasulu muhtarlarla bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Muhtarlarla gerçekleştirilen toplantının ardından basına açıklamalarda bulunan Erdoğan, “Karasu Kadın Çalışmaları Başkanlığımızın, Genel Merkez’den gelen Kadın Çalışmaları ekibiyle bir programı vardı. Bizim de il teşkilatı olarak her hafta bir ilçede tüm teşkilat bir araya gelerek saha çalışmaları yaptığı bir programımız vardı. Bu iki programımızı birleştirerek Karasu’da güçlü bir kadro olarak bir araya geldik. İnşallah yapacağımız çalışmalar ülkemize ve partimize katkı sağlar” diye konuştu.

 

ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK

Erdoğan’ın ardından konuşma yapan Deva Partisi Karasu İlçe Başkanı Abdullah Çatalbaş, “İlçemizde güzel bir çalışmaya imza atıyoruz. Bu güçlü stardın ardından çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek. Vatandaşlarımızla sırt sırta verip ülkemiz için daha iyi neler yapabiliriz bunları değerlendireceğiz” ifadelerini kullandı. Genel Merkez Kadın Politikaları Başkan Yardımcısı ve Marmara Koordinatörü Melek Keleş ile İç Anadolu Bölge Koordinatörü Sevda Durgun, Karasu Kadın Çalışmaları Başkanı Şeyma Genç’in ev sahipliğinde Deva Partili kadınlarla bir araya gelerek Karasu hakkında genel bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıların ardından sahaya inen partililer Karasu Esnaf Odası Başkanı Cihan Emre ve Yönetimini ziyaret etti. Ziyaretlerinin ardından esnaf ziyaretlerinde de bulunan partililer, kurdukları stantta vatandaşlara el ilanı ve broşür dağıttı. (HABER: Sündüz Andoğlu)