EğitimKarasu

Büyük emek sarf ettiniz

 

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, karne mesajı yayınladı. Turhan, “Bir yıl boyunca büyük hayret sarf ettiniz. Her birinizi gayretlerinizden ve başarılarınızdan dolayı kutluyorum” dedi.

 

ZAFERE ULAŞTIRACAK GÜÇ

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, 2020 – 2021 eğitim- öğretim yılının sona ermesinin ardından karne mesajı yayınladı. “Bir yıl boyunca büyük gayret sarf ettiniz” diyerek öğrencilere seslenen Turhan, “Her birinizi gayretinizden ve başarılarınızdan dolayı içtenlikle kutluyorum” dedi. Turhan, “Hayata dair umudunuzu, cesaretinizi, başarıya olan inancınızı, başarabileceğinize dair güveninizi hiç yitirmeyin. Kendi zaferinize ulaştıracak olan güç burada gizlidir” ifadelerini kullandı.

GÜÇLÜ YARINLAR

Turhan, “İnanıyorum ki milletine ve devletine sahip çıkan, vatan, millet, bayrak sevdalısı gençler olarak yetişecek; bizi biz yapan değerlerimizi koruyarak, bilimin ışığında teknoloji üreterek ülkemizi güçlü yarınlara sizler taşıyacaksınız. Unutmayınız ki sizler anne-babanızın, öğretmenlerinizin ve ülkemizin en değerli varlıklarısınız. Eğitim-öğretim yılını tamamlayarak tatile giren ve karne sevinci yaşayan yavrularımızı kutluyor, kıymetli öğretmenlerimize ve öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum” dedi.