Başkanlar Kocaali’de buluştu

 

Ak Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen olağan ilçe başkanları değerlendirme toplantısı Kocaali İlçe Teşkilatı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

EKSİKSİZ KATILIM

Ak Parti Sakarya İl Başkanlığı’nın, faaliyetlerin ilçeler bazında değerlendirildiği olağan ilçe başkanları toplantısı Kocaali İlçe Teşkilatı’nın ve İlçe Başkanı Ersan Demir’in ev sahipliğinde gerçekleşti. Geçtiğimiz hafta içi Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya tüm ilçe başkanlarının yanı sıra il teşkilatı yürütme kurulu üyeleri de katıldı. Toplantıda 2023 seçim çalışmaları, teşkilat ve parti içi eğitim faaliyetleri, kadın ve gençlik kolları faaliyetleri, saha çalışmaları, mahalle birimleri ve sandık kurullarına yönelik faaliyetler, mahalle, kurum ve hane ziyaretleri dahil olmak üzere bir çok çalışma değerlendirildi. Toplantıda ayrıca parti teşkilatlarının belediye faaliyetlerine katkısı değerlendirildi. Teşkilatların, kurum içi ve saha faaliyetlerinin yanı sıra belediye çalışmalarının hızlanması konusunda da daha aktif rol oynaması gerektiğine vurgu yapıldı. Kocaali özelinde ise genel sorunlar gündeme getirilip il yönetiminden destek talebinde bulunuldu. Toplantıya ayrıca geçtiğimiz günlerde sağlık sorunları nedeniyle görevinden affını isteyen Karasu eski Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit te katıldı. Yavuzyiğit’e Sakarya İl Başkanı Yunus Tever tarafından tüm ilçe başkanları ve il teşkilatı adına, görevi süresince gösterdiği gayret ve hizmetlerinin anısına plaket takdim edildi.

 

SAHADAYIZ

Toplantıya ilişkin açıklama yapan Ak Parti Kocaali İlçe Başkanı Ersan Demir toplantının verimli geçtiğini ve ilçeye dair sorunların da gündeme geldiğini belirtti. Başkan Demir “Teşkilatımızın olağan ilçe başkanları toplantısı ev sahipliğimizde tüm ilçe başkanları ve il yürütme kurulumuzun katılımıyla gerçekleştirildi. Oldukça verimli geçen toplantıda teşkilat faaliyetlerimizi değerlendirme ve 2023 genel seçimlerine uzanan yolda, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla yapacağımız çalışmaları planlama fırsatı bulduk. Ayrıca ilçemizin okul ihaleleri başta olmak üzere çeşitli alanlardaki yatırım ihtiyaçlarını ve genel eksiklerini gündeme getirip il teşkilatımızdan bu konulardaki destek taleplerimizi dile getirdik. Ak Parti Teşkilatları için seçim öncesi seçim sonrası gibi kavramlar yoktur. Bizler partimizin kurulduğu ilk günden buyana hizmet için sahadayız. Ana kademe yönetim kurulu üyelerimizden mahalle ve sandık başkanlarımıza, gönüllü üyelerimize kadar binlerce kişilik hizmet ordusuyla sahadayız. Vatandaşımızın derdi ile dertleniyor sorunlarını çözmek için canla başla mücadele ediyoruz. Bu vesile ile toplantımızın hayırlar getirmesini temenni ediyor, bir süre önce görevini devreden eski başkan Hasan Yavuzyiğit’e hizmetlerinden dolayı canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.