Karasu

Aziziye projeye destek verdi

 

Karasu Belediyesi tarafından, Temiz Çevre, Temiz Karasu sloganı ile başlayan Bireysel Çöp Kutusu Projesi’ne, Karasu Aziziye Mahallesi sakinleri de destek verdi. Şehit Ferhat Sözer Caddesi’ndeki çöp konteynırları toplanarak yerine bireysel çöp konteynırı verildi.

 

KÖTÜ GÖRÜNTÜLERE SON

Karasu genelinde zamansız çıkarılan çöplerin oluşturduğu kötü görüntünün de kaybolmasını sağlayan ve Karasu Belediyesi tarafından, Temiz Çevre, Temiz Karasu sloganı ile başlayan Bireysel Çöp Kutusu Projesi ile kapı önlerine plastik kapaklı, tekerlekli ve aşınmaya dayanıklı konteynerler yerleştiriliyor. Karasu Belediyesi tarafından özellikle kırsal mahallelerde yeni bir çöp toplama sistemine geçilen projeye Karasu Aziziye Mahallesi sakinleri de destek verdi. Şehit Ferhat Sözer Caddesi’ndeki çöp konteynerleri toplanarak, Temiz Çevre, Temiz Karasu adına başlatılan bireysel çöp kutuları verildi.

HİJYEN VE HALK SAĞLIĞI

Koronavirüs salgının arttığı ve temizliğin önemli olduğu bu günlerde mahalle sakinlerimizin desteği ile Karasu Belediyesi tarafından başlatılan projeyi Şehit Ferhat Sözer Caddesi’nde hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Aziziye Mahalle Muhtarı Besim Ömer Cengiz, “Çöp konusuna mahallemiz genelinde çok dikkat ediyoruz. Çünkü çöp, sağlığımız ve çevre görüntüsü için hassas bir konu. Hijyen ve halk sağlığının bizim için çok önemli olduğunu bu günlerde, halkımızın da bu konuda daha dikkatli olmalarını istiyoruz. Projeye destek veren değerli mahalle sakinlerine ve Karasu Belediyesi’ne teşekkür ederim” dedi. Gülcan Elmalı

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir