EğitimEkonomi

Ara kitabın kapına gelsin

 

Karasu Elif Kitabevi İşletmecisi Kamil Köse, Türkiye genelinde 17 günlük uygulanan sokağa çıkma yasağında öğrencilerin mağdur olmaması için “Alo Kitap” hattı oluşturdu. Köse, “Tüm kırtasiye ürünleri öğrencilerin evlerine cüzi miktarda ulaştırılacak. 50 TL üzeri siparişler ise ücretsiz olacak” dedi.

 

ÜCRETSİZ TESLİMAT

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde uygulanan 17 günlük sokağa çıkma yasağında öğrencilerin mağdur olmaması için Karasu’da bir ilke imza atan Karasu Elif Kitabevi İşletmecisi Kamil Köse, Alo Kitap hattı kurdu. Öğrencilerin derslerinden geri kalmayacağını ve kırtasiye ürünlerini evlerine kadar ulaştıracaklarını belirten Köse, “Geleceğimiz olan çocuklarımızın mağdur olmaması için Alo Kitap hattı oluşturduk. 0541 657 81 59 sipariş hattını arayan öğrencilerimiz için güzel bir kampanya başlattık. 50 TL üzeri kitap sipariş veren öğrencilerimize kitaplarını evlerine ücretsiz ulaştıracağız” diye konuştu.

FIRSAT OLABİLİR

Elif Kitabevi’ni arayan öğrencilere özel indirimlerde olduğunu belirten Köse, “17 günlük sokağa çıkma yasağı öğrencilerimizin sınavlarına çalışmaları için güzel bir fırsat olabilir. Bu 17 günlük süreçte öğrencilerimizin mağdur olmaması için bizler onların evlerine hizmet sunacağız. Test kitapları, kültür kitapları, kırtasiye, akıl oyunları, puzzle çeşitleri, oyuncak ve hikaye setleri gibi birçok hizmeti öğrencilerimize sunuyoruz. Kitaplarımızda öğrencilerimize özel indirimler mevcuttur. Bizleri tercih eden tüm öğrencilerimize ve Karasu halkına çok teşekkür ederiz” şeklinde açıklamada bulundu. Gülcan Elmalı