Karasu

Ankara’dan umutlu döndü

 

Karasu Belediyesi Mart Ayı Meclisi’nde konuşan Belediye Başkanı İshak Sarı Ankara’daki temasları sonunda Karasu için umut verici gelişmelerin yaşandığını söyledi. Sarı, iktidarın gücünü arkalarında hissettiklerini de sözlerine ekledi.

 

BİLGİLENDİRME YAPILDI

Toplam altı maddenin görüşüldüğü Karasu Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısı’nda tüm maddeler oy birliği ile karara bağlandı. Toplantı öncesinde Ankara’daki temaslarla ilgili bilgi veren Belediye Başkanı İshak Sarı, “Belediyecilik anlamında hiçbirinizin aklında soru işareti kalmasın. Mesai mefhumu gözetmeksizin ‘Karasu için ne yapabiliriz’ diye düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

KANAL PROJESİ

Karasu’nun içinden geçen ve yıllardan bu yana sıkıntı olarak nitelendirilen kanalın ıslah çalışmaları ile ilgili de proje yaptıklarını ve bu projenin ciddiyetle takip edildiğini söyleyen Başkan Sarı, “Kanal’ın ıslah çalışmaları Devlet Su İşleri tarafından yapılacak. Ancak sürecin işleyişini hızlandırmak siyaset kurumunun işi. Biz de bunun için Sakarya Milletvekillerimizi ziyaret ettik. Çok kısa bir süre sonra ıslah çalışmalarının başlamasını bekliyoruz” diye konuştu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir