Siyaset

Ak gençlik sahada

 

Ak Parti Karasu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şahin ve Ak Partili genç yöneticiler ilçe protokolünü, mahalleleri ve merkezde bulunan esnafları ziyaret ederek genel çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

TİTİZLİKLE SÜRDÜRÜLÜYOR

Mahalle, esnaf ve ilçe protokolüne yönelik ziyaretlerini artarak devam ettiren Ak Parti Karasu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şahin ve ilçe teşkilatı vatandaşları genel çalışmalar hakkında bilgilendirdi. Karasu halkının yanında olacaklarını belirten Şahin, “Devletimiz, tüm organlarıyla pandemi ile mücadelede sağlıktan ekonomiye, eğitimden yeni normalleşme sürecine kadar tüm çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir. Bizler de bu çalışmaları örnek alarak, üzerimize düşen görevleri harfiyen yerine getirmeye çalışıyoruz” dedi.

HEDEF 2023

Daha iyi bir Karasu için mücadele verdiklerini belirten Şahin, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 2021 yılındaki Reform paketleri ile Türkiye’nin şahlanış yılı 2021 yılı olacaktır. 2023 hedeflerinin en güçlü adımlarının bu yıl içerisinde atılacağından eminiz. Önümüzdeki günlerde ilçe protokolümüze, esnaflarımıza ve mahallelerimize ziyaretlerimiz devam edecektir” şeklinde açıklamada bulundu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir