EğitimKarasu

5 öğrenci bursluluk sınavını kazandı

 

Karasu İmam Hatip Ortaokulu’nda 5 öğrenci Bursluluk Sınavı’nı kazandı. Okul Müdürü Şeref Çifçi, “Çocuklarımız başarılarıyla göğsümüzü kabartmaya devam ediyor” diye konuştu.

 

EN İYİSİ İÇİN ÇABALIYORUZ

Karasu İmam Hatip Ortaokulu’nda 5 öğrenci Bursluluk Sınavı’nı kazandı. Müdür Çifçi, “Her yıl başarımıza bir yenisini daha ekliyoruz. Bu başarıların altına imza atan öğretmen ve öğrencilerime teşekkür ediyorum” dedi. Çifçi, “Karasu İmam Hatip Ortaokulu eğitim kadrosu olarak öğrencilerimiz için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Çok özverili bir kadroya sahibiz. Bu da öğrencilerimizin başarısına etki ediyor. Bu yıl yapılan Bursluluk Sınavı’nda başarı elde eden öğrencilerimiz İrem Depe, Ahmet Kerim Yılmaz, Mahir Umut Ceyhan, Zeynep Betül Kurtipek ve Batuhan Yıldız’ı başarılarından dolayı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

17 ÖĞRENCİ NİTELİKLİ OKULLARA

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında LGS’ye giren 61 öğrenciden 17’sinin nitelikli okullara yerleştiklerine de değinen Şeref Çifçi, “Fen Lisesi’nden proje okullarına kadar birçok okula öğrenci yerleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz” dedi. Çifçi, “Bu sayıları her yıl daha da arttırmayı hedefliyoruz. Amacımız öğrencilerimizi en iyi yerlerde görebilmek. Bunun için de yılmadan, yorulmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. (HABER: Sündüz Andoğlu)