Karasu

Muhtarlar Ankara’da

 

19 Ekim Muhtarlar Günü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği davetle Ankara’da kutlandı. Karasu’dan da çok sayıda muhtarın katıldığı davette Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve Karasu Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş’ta yer aldı.

 

SARI’DA MUHTARLARA EŞLİK ETTİ

19 Ekim Muhtarlar Günü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği davetle Ankara’da kutlandı. Karasu’dan da çok sayıda muhtarın katıldığı davette Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve Karasu Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş’ta yer aldı. Ak Parti Grup Toplantısı’nın ardından Ankara Muhtarlar Evi ve 100 Muhtar Hizmet Binası açılışının gerçekleştiği programa Türkiye’nin birçok bölgesinden katılım sağlandı.

 

ONUR DUYDUK

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve Karasu Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş’ın kendilerine eşlik etmelerinden dolayı mutluluk duyduklarını belirten Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu, “Yolculuk sırasında yanımızda olan Başkanımız İshak Sarı ve Başkan Yardımcımız İsmail Karakaş’a çok teşekkür ederim” dedi. Topaloğlu, “Böyle bir günde unutulmamak çok güzel bir duygu. Gerek Ankara’da gerekse Karasu’da gerçekleştirilen programlar göğsümüzü kabarttı” diye konuştu. (HABER: Sündüz Andoğlu)