Karasu

Erkek Kur’an Kursu öğrencilerine sürpriz

 

Karasu Merkez Erkek Kuran Kursu Müdürü İlhami Ulusoy, kurs öğrencilerine playstation salonu sürprizi yaptıklarını söyledi. Ulusoy, “Salonumuz geçtiğimiz günlerde faaliyete girdi. Hafız adaylarımız hem çok sevindi hem de yoğun ilgi gösterdi” dedi.

 

SOSYAL AKTİVİTE ALANIMIZ YOKTU

Karasu Merkez Erkek Kuran Kursu Müdürü İlhami Ulusoy, kurs öğrencilerine playstation salonu sürprizi yaptıklarını söyledi. Müdür İlhami Ulusoy, “Binamızda ne yazık ki sosyal aktivite alanı yoktu. Bu en büyük eksiklerimizden biriydi” diye konuştu. Ulusoy, “Kursumuzda 60 yatılı 17 tane gündüzcü olmak üzere toplam da 77 öğrencimiz var. Bu öğrencilerimizin enerjilerini atabilmeleri için bir alana ihtiyaç vardı. Bu playstation salonu ile hem çocuklarımızın derslere olan motivasyonu arttı hem de enerjilerini atabilecekleri sosyal bir alanları oldu” ifadelerini kullandı.

 

DESTEK OLAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

Dersleri bittikten sonra oyun salonunda diledikleri gibi vakit geçirebileceklerini bilen çocuklarımız derslere daha sıkı sarılmaya başladı diye konuşan Ulusoy, “Öğrencilerimiz her şeyin en iyisini hak eden çocuklar. Biz de bu bilinçle çabalıyoruz” dedi. Ulusoy, “Geleceğin fatihlerini yetiştirmek, hafızlarımızın daha müreffeh bir ortamda ders çalışmaları ve topluma faydalı bir birey olmaları yolunda yapılan bu hayra sebep olan Karasu ilçemizin güzide esnaflarından Palacı Petrol sahibi Kenan İlhan, Sakaryaspor eski Başkanı Cevat Ekşi, Karasu Adana Kebap sahibi Mustafa Kuybulu, Odabaş Otomotiv sahibi Uğur Odabaş, Havuzcu Erdoğan İncegöz’e teşekkür ediyorum” dedi. (HABER: Sündüz Andoğlu)