Karasu

14 Şubat’a özel indirim

 

Karasu Gümüşçü Resul İşletmecisi Resul Şen, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel indirimlerle müşterilerini bekliyor. Şen, “Özel tasarım gümüş modelleri ile sevdiğiniz kişileri mutlu etmenin tam zamanı” dedi.

 

MUTLULUĞUNUZA ORTAK OLUYOR

14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel indirimlerle yüzlerce gümüş aksesuar çeşitleri ile müşterilerini beklediklerini belirten Karasu Gümüşçü Resul İşletmecisi Resul Şen, “Tatlı heyecanlara ortak olan gümüş çeşitleri, günümüzde çok çeşit tasarımlardan meydana gelmektedir. Evlilik, nişan, söz gibi merasimler için çiftlere yönelik birbirinden harika ve şık tasarımları ile karşımıza çıkan yeni sezon modelleri genellikle 925 ayardan oluşmakta. Artık genç çiftler altın takmak yerine gümüş yüzük modellerini daha çok tercih ediyor. Gümüş yüzüklerin de en çok rağbet göreni ise alyanslardır” ifadelerini kullandı.

ÇİFTLERE ÖZEL GÜMÜŞ

Çiftlere özel gümüş aksesuarlarının 2021 yılının modaları arasında yer aldığını belirten Şen, “Birbirini seven çiftler için yeni bir başlangıcın ilk sembolü olan gümüş modelleri göz kamaştırmaya devam ediyor. Sadece bayanlar değil erkeklerinde sıklıkla tercih ettiği gümüş modelleri daha çok taşsız ve sade tasarımları ile karşımıza çıkmaktadır. Erkekler gümüş aksesuarları, evlilik ya da nişan yüzüğünün dışında aksesuar olarak da kullanılmaktadır. Daha kalın olan erkek aksesuarlarında tercihe göre üzerinde sembol, işleme ya da motifler kullanılabilmektedir. Bu sezon gümüş çeşitleri sadece bayanların değil erkelerinin de tercih sıralamasın da ilk sırada yer alıyor” şeklinde açıklamada bulundu. Gülcan Elmalı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir