Siyaset

Yüzücü sahayı geziyor

Yüzücü sahayı geziyor

Memuriyetten ayrıldıktan sonra Ak Parti Kocaali Belediye Başkan Aday Adayı olan Turan Yüzücü saha çalışmalarına ağırlık veriyor. Bulduğu her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen Yüzücü, mahalle ziyaretlerinde bulunuyor.

Hep birlikteydik

Memur olmasına karşın Kocaali’deki tüm etkinliklere katılmaya gayret gösterdiğini ifade eden Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Turan Yüzücü, aday adaylık sürecinde de saha çalışmalarına ağırlık vereceğini söyledi. Yüzücü, “Biz Kocaali’mizle bağımızı hiç kesmedik. Vatandaşımızın iyi gününde de kötü gününde de hep yanında yer aldık. Bundan sonraki süreçte de ulaşmadığımız kimse kalmayacak” diye konuştu.

Herkese ulaşacağız

Aday adaylığı sürecinde ve sonrasında çok daha fazla sahada olacağını söyleyen Yüzücü, “Biz zaten zamanımızın çoğunu vatandaşlarımızla beraber geçiriyorduk. Bundan sonra aday adayı sıfatı ile kendileri ile görüş alışverişinde bulunacağız. Aday adaylığımız sürecinde eskisinden daha fazla sahada olacağız. Vatandaşımız kendimizi aday adayı olarak anlatacağız ve onları dinleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Sorunları biliyoruz

Her fırsatta mahalle muhtarları ile de bir araya geldiklerini söyleyen Aday Adayı Yüzücü, geçtiğimiz hafta Yayla Mahallesi Muhtarı Ertuğrul Akyüz ve Caferiye Muhtarı Eray Özdemir ile bir araya geldi ve istişarelerde bulundu. Kocaali’nin her kesimi ile olduğu gibi muhtarlarla da iletişimlerinin iyi olduğunu söyleyen Yüzücü, “Muhtarlarımızın her biri ile ayrı ayrı görüşüp, seçim dönemi sonrasına ilişkin istişarede bulunuyoruz” dedi.