Karasu

Sarı, hem ödül aldı hem ödül verdi

Sarı, hem ödül aldı hem ödül verdi

Karasu Belediyesi Birimler Arası Voleybol Turnuvası’nda Şampiyon belli oldu. Zabıta Müdürlüğü ve Yönetim arasındaki üçüncülük karşılaşmasında galip olan taraf Yönetim oldu. Finalde şampiyon olan takım Park ve Bahçeler – Çevre Koruma Zabıta Müdürlüğü oldu. Gerçekleşen turnuvada Belediye Başkanı İshak Sarı hem ödül aldı, hem ödül verdi.

Katılım yoğun oldu

Karasu Belediyesi Birimler Arası Voleybol Turnuvası’nın üçüncülük ve final karşılaşmaları Karasu Spor Salonunda Belediye Başkanı İshak Sarı, Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu, Karasu Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş, Karasu Belediye Meclis Üyeleri, Karasu İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Kemal Ataç ve Karasu Belediyesi Personellerin katılımlarıyla gerçekleşti. Gerçekleşen turnuvada Belediye Başkanı İshak Sarı hem ödül aldı, hem ödül verdi.

Şampiyon belli oldu

Zabıta Müdürlüğü ve Yönetim arasındaki üçüncülük karşılaşmasında galip olan taraf Yönetim oldu. Final karşılaşması ise Park ve Bahçeler – Çevre Koruma Zabıta Müdürlüğü karması ile Özel Kalem – Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü karması arasında oynandı. Finalde şampiyon olan takım Park ve Bahçeler – Çevre Koruma Zabıta Müdürlüğü oldu. Şampiyon olan takıma kupa, madalya, teşekkür belgesi ve hediyelerini Belediye Başkanı İshak Sarı takdim etti.

Ödüller takdim edildi

Başkan Sarı yaptığı konuşmada turnuvanın heyecanlı ve keyifli geçtiğini söyledi, turnuvaya katılım sağlayan tüm personelimize teşekkür etti. İkinci olan takım kupa, madalya ve teşekkür belgelerini Ak Parti ilçe Başkanı Recep Aksu’dan aldı. Turnuvayı üçüncülükle tamamlayan Yönetime ödülleri İlçe ve Spor Müdürü Kemal Ataç tarafından verildi. Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş voleybol karşılaşmalarında başarılı performanslarıyla dikkat çeken Temizlik İşleri Müdürlüğü takımına özel olarak ödüllerini takdim ederek personeli tebrik etti.

Şampiyon olan takıma kupa, madalya, teşekkür belgesi ve hediyelerini Belediye Başkanı İshak Sarı takdim etti.
İkinci olan takım kupa, madalya ve teşekkür belgelerini Ak Parti ilçe Başkanı Recep Aksu’dan aldı.
Foto 5: Şampiyon olan takıma kupa, madalya, teşekkür belgesi ve hediyelerini Belediye Başkanı İshak Sarı takdim etti.
Final maçı çekişmeli geçti.
Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş Temizlik İşleri Müdürlüğü takımına özel olarak ödüllerini takdim ederek personeli tebrik etti.