Karasu

Yoğun döneme tatil arası

Yoğun döneme tatil arası

Karasu Atatürk Anadolu Lisesi, öğrencileri için Antalya ve Alanya gezisi düzenledi. Gezi ve İnceleme Kulübü tarafından düzenlenen gezide öğrenciler hem eğlenme hem dinlenme fırsatı buldu.

 

Eğlenme ve dinlenme fırsatı

Karasu Atatürk Anadolu Lisesi 27-30 Nisan tarihleri arasında öğrencileri için Antalya ve Alanya gezisi düzenledi. Gezi ve İnceleme Kulübü tarafından öğrencilere dönemlerinin içerisinde bir tatil imkanı sunmak istediklerini söyleyen Karasu Atatürk Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Yurdusucu, “Öğrencilerimizin yoğun geçen sınav haftaları sonunda bol bol eğlenme ve dinlenme fırsatı bulmalarını sağlamak istedik” ifadelerini kullandı.

Tarih ve doğa bilinci

Öğrencilerle birlikte kaliteli ve sorunsun vakit geçirerek gezilerini sonlandırdıklarını ekleyen Yurdusucu, “Gezi kapsamında Antalya- Akdeniz Üniversitesinin bölümlerini tanıma, üniversiteler hakkında bilgi edinme amacıyla planlama yapılmıştır. Antalya ve Alanya’nın tarihi ve turistik yerleri gezilerek öğrencilerde ülkemizin tarihiyle ve doğasıyla dünyanın sayılı ülkeleri arasında olduğu bilinci oluşturulma amacı hedeflenmiştir” şeklinde konuştu.