KarasuSiyaset

Yeniden Refah sahaya indi

 

Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Teşkilatı, ilçenin 40 mahallesinde yapılanma çalışmalarına hız verdi. Esnaf ve vatandaşın derdini de dinleyen Başkan Muammer Adanur, bundan sonra sahada daha fazla yer alacaklarını belirtti.

 

TÜM KAPILARI ÇALACAĞIZ

Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Başkanı Muammer Adanur ve yönetimi mahalle ve esnaf çalışmalarını hızlandırdı. Mahalle esnafını gezerek, vatandaşın derdini dinleyen Karasu İlçe Adanur, “Son iki aydır hükümetin izlediği yanlış politika, vatandaşın değişik partiye olan talebini de arttırdığı bir gerçek” dedi. “Şu an ki gittiğimiz mahallelerde üye sayımız gittikçe artıyor” diyen Adanur, “Sol partiye oy vermeyen vatandaşın Yeniden Refah Partisi’ne talebi arttı. Bu da bizi oldukça memnun ediyor” dedi. Bundan sonra sahada daha fazla yer alacaklarını belirten Başkan Adanur, “Çalmadığımız kapı, gitmediğimiz esnaf kalmayacak. Herkesin derdini dinleyerek çözüm konusunda istişarelerde bulunacağız” ifadelerini kullandı.

 

ÖCAL’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Hafta içerisinde Kurudere Mahallesi’ni de ziyarette bulunan Başkan Adanur, “Her kesimi kucaklayacak şeffaf yönetim, anlayışıyla çizgimizden taşmadan yolumuza devam edeceğiz. Tarımda kalkınmayı sağlayacak projeler üretecek, çiftçinin milletin efendisi olduğunu hatırlatarak çiftçiden yana politikalar uygulayacak adil bir düzen kuracağız” dedi. Ziyaretlerine geçtiğimiz hafta Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan Avukat Asuman Öcal ile devam eden, Yeniden Refah Partisi yöneticileri, Öcal’ı tebrik etti. Adanur, “Sayın Avukatımız, ilçemizin tanıtımını çok güzel bir şekilde ekran önünde gerçekleştirdi. Bunun içinde kendisine ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.