Siyaset

Yavuzyiğit başarılar diledi

 

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, 2021-2022 eğitim-öğretim yılı için bir mesaj yayınladı. Yavuzyiğit mesajında, yeni eğitim – öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ettiğini belirterek, tüm öğrencilere ve öğretmenlere başarılar diledi.

 

YENİ DÖNEM İÇİN HEYECANLIYIZ

Öğrencilerin ve öğretmenlerin pandemi nedeniyle verilen zorunlu aranın ardından, nihayet okullarında, sınıflarında eğitime başlayacaklarından ötürü, 2021-2022 eğitim-öğretim yılını büyük bir heyecanla karşıladıklarını söyleyen Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit yayınladığı mesajında, “Daha iyi bir geleceğin anahtarının çocuklarımız olduğunu biliyoruz. Milli ve manevi değerlerine bağlı, iyi yetişmiş, donanımlı nesillerin yetişmesi hepimizin ortak hedefidir” ifadelerini kullandı.

PANDEMİ KURALLARINA DİKKAT

Başkan Yavuzyiğit, “Elbette tüm dünya ile birlikte pandemiyle mücadelemiz de devam ediyor. Hem kesintisiz bir eğitim-öğretim yılı, hem de sağlığımız için pandemiyle mücadele tedbirlerine sıkı sıkıya uymaya devam edelim. Özellikle, maske-mesafe ve hijyen kurallarına sıkı sıkıya uymaya azami özen gösterelim” diye belirtti. Sağlıklı, kesintisiz ve başarı dolu bir eğitim-öğretim yılı dileklerini de ileten Yavuzyiğit, “Yeni eğitim-öğretim yılının öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve tüm eğitim camiamız için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.