Spor

Yarı final için mücadele

 

Küçük erkekler futsal çeyrek final maçları 3 Ocak Pazartesi günü başladı. Galibiyet için mücadele eden takımların savaşı nefes kesti.

 

OKULLAR KARŞI KARŞIYA

3 Ocak pazartesi günü küçük erkekler kategorisinin futsal çeyrek final maçları başladı. Karasu Spor Salonu’nda oynan karşılaşmalarda öğrenciler galibiyet için mücadele verdi. İlk olarak A grup birincisi Karasu İmam Hatip Ortaokulu ile B grup ikincisi Şehit Serkan Sağır Ortaokulu mücadele verdi. Karşılaşma 5-0 sona erdi. Hemen akabinde ise A grup ikincisi Şehit Ferhat Sözer Ortaokulu ile B grup birincisi Adatepe Ortaokulu sahaya çıktı. Karşılaşma 2-2 beraberlikle bitti.

 

FİNAL 14 OCAK’TA

Perşembe günü de devam eden karşılaşmalarda ilk olarak C grup birincisi Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu ile A grup birincisi Karasu İmam Hatip Ortaokulu mücadele verdi ve karşılaşma 4-2 olarak sona erdi. C grup ikincisi Sezi Eratik Ortaokulu ise A grup ikincisi Şehit Ferhat Sözer Ortaokulu ile karşılaştı. Mücadelenin kazanını 3-1’lik skorla Sezi Eratik oldu. Küçük erkekler de 11 Ocak Salı günü son çeyrek final maçı oynanacak ve ardından ise yarı finale çıkan okullar belli olacak. Cuma günü ise küçük erkekler futsal karşılaşmaları da final yapacak.