Yardımlar Manavgat’a ulaştı

 

Karasu Tepetarla Mahalle Muhtarlığı ve Karapınar Mahalle Muhtarlığı önderliğinde başlatılan yardım kampanyası beklenenin üstünde gerçekleştirildi. Antalya’nın Manavgat ilçesinde çıkan yangın sonrası oluşan ihtiyaçlar için bir araya gelen vatandaşlar yangın bölgesine 3 tır dolusu yardım gönderdi.

 

3 TIR YARDIM

Antalya’nın Manavgat ilçesinde çıkan yangın sonrası oluşan ihtiyaçlar için Karasu Tepetarla Mahalle Muhtarlığı ve Karapınar Mahalle Muhtarlığı önderliğinde geçtiğimiz hafta yardım kampanyası başlatıldı. Geçen hafta başlatılan yardım kampanyasında yola çıkan 3 tır mağdurlara ulaştırıldı. Manavgat ilçesinin köy muhtarlarıyla görüştüklerini ve talep edilen ihtiyaçları gönderdiklerini belirten Tepetarla Mahallesi Muhtarı Hasan Tabiloğlu, “Başlattığımız kampanyaya çevre mahallelerden de destek geldi. Kısa sürede 3 tır yardım gönderdik. Biz köylüyüz ve köylünün halinden anlarız. Giyim, gıda ve insani malzemelerin yanı sıra hayvan yemi, saman ve yonca ihtiyacı var. Biz bu ihtiyaca destek olduk” dedi.

KÖYLÜNÜN ARKASINDAYIZ

Bu yardımları Manavgat’a ulaştırmamızda etkin rol oynayan Karasu Tırcılar, Komyonetçiler Kooperatifi Başkanı Ahmet Likos’a, araç teminleri için teşekkür dileklerini ileten Tabiloğlu, “Likos’un yardım kampanyasında rolü büyük oldu. Destekte bulunan herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Kampanyaya büyük destek veren Karapınar Mahallesi Muhtarı Oğuzhan Öztürk ise “Mahalle sakinlerimiz, elinden gelen desteği verdi. Dileriz ihtiyaç sahipleri memnun kalır. Devletimiz de hassas davrandı ve gerektiği yardımı yaptı ama biz de köylü olarak köylümüzün arkasındayız. Mağdur olan halkımıza desteklerimiz her zaman devam edecek” şeklinde açıklamalarda bulundu.