Siyaset

Yakup Altıntaş’tan Ankara çıkarması

Yakup Altıntaş’tan Ankara çıkarması

Ak Parti Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Yakup Altıntaş geçtiğimiz hafta Ankara’ya giderek burada temaslarda bulundu. Ankara’daki görüşmelerinin kendisi açısından umut verici olduğunu söyleyen Yakup Altıntaş, “Ankara’da destek isterken projelerimizi de gündeme getirdik ve destek istedik” dedi. Yakup Altıntaş önceliklerinin genç kesim ile mağdur kesim olacağını da söyledi.

Genç kesim önceliğimiz

Ülkenin geleceğinin ve gelişmesinin gençlerin kazanılmasına bağlı olduğunu söyleyen Ak Parti Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Yakup Altıntaş gençlik ile ilgili projeleri olduğunu ve Ankara ziyareti sırasında bu projeleri ile ilgili istişarelerde bulunduğunu söyledi. Ankara ziyaretinde pek çok parti kurmayı ile görüşme imkanı bulduklarını da sözlerine ekleyen Yakup Altıntaş, Ankara görüşmesinin kendisi açısından da Karasu açısından da son derece son derece verimli geçtiğini söyledi.

Aşevi projemiz

Gençlerin yanı sıra mağdur kesimle de yakından ilgileneceklerini dile getiren Ak Parti Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Yakup Altıntaş, “Halkımızın ekonomik durumunu iyileştireceğiz. Bizim yönetimimizde kimse mağdur kalmayacak. Aşhane kurup ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yemek dağıtacağız. İlçemizde yeni belediye tesisleri açarak vatandaşlarımızın uygun fiyatlarla hizmet almasını sağlayacağız” ifadelerini kullandı.