Karasu

Vücudu mıknatıs görevi görüyor

 

Karasulu 57 yaşındaki Süleyman Demirci, yaklaşık 7 yıldır neredeyse tüm dünyaya kendisini Karasu’nun en çekici erkeği olarak tanıtmaya devam ediyor. Vücudunu mıknatıs gibi kullanan Demirci, görenleri de hayrete düşürdü.

 

KARASU’NUN MIKNATISI

Karasu Yalı Mahallesi’nde ikamet eden 2 çocuk babası Süleyman Demirci, Karasu’nun en çekici unvanını taşımaya devam ediyor. Neredeyse tüm dünyaya çekiciliği ile kısa sürede adını duyuran Demirci’nin vücuduna tüm metal eşyaların yanı sıra meyve sebze de yapışıyor.  Vücudunu bir mıknatıs gibi kullanan Demirci görenleri hayrete düşürürken, bu durumu 7 yıl önce elinden düşen çakmağın vücuduna yapışmasıyla fark ettiğini belirtti. Bu durumun sağlığına bir zararı olmadığını hatta şifa verdiğini belirten Demirci’yi tüm dünya ‘Karasu’nun en çekici adamı’ olarak tanıyor.

HER ŞEYİ ÇEKİYOR

7 yıl önce bu durumun farkına vardığını belirten Demirci, “7 yıl önce çakmak elimden düşerek vücuduma yapışmasıyla bu durumu keşfettik. Sadece saat ve çakmak değil metal ve gümüş olan ne varsa hepsi vücuduma yapışıyor. Yapışmayan hiçbir nesne yok. Bu durumun sebebini öğrenmek için doktora gittim. Doktorlar vücuduma metal koyarak resim çekildiler ve teşhis koyamadılar. Arkadaşlarım bana Karasu’nun en çekici adamı şeklinde hitap ediyor. Çoğu insan bunun nasıl olduğunu merak ediyorlar. Bu bir Allah vergisi” dedi. Gülcan Elmalı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir