Siyaset

Vatandaşımızın yanındayız

Vatandaşımızın yanındayız

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala kırsal mahalle ziyaretlerini sürdüren Yeniden Refah Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Recep Özdemir, “kahvehane ziyaretimizde, mahalle sakinlerimizle keyifli bir buluşma gerçekleştirdik. Samimi sohbetler edip, güzel anılar biriktirdik” dedi.

İhtiyaçları dinledik

Yeniden Refah Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Recep Özdemir 31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala kırsal mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Ortaköy Mahallesi’ne ziyarette bulunan Özdemir, “Ortaköy Mahallesi’nde kahvehane ziyaretimizde, mahalle sakinlerimizle keyifli bir buluşma gerçekleştirdik. Samimi sohbetler edip, güzel anılar biriktirdik. Mahallemizin dinamiklerini daha yakından tanıyarak, ihtiyaçlarınızı dinledik ve çözüm önerilerimizi paylaştık” ifadelerini kullandı.

Hoş sohbette bulundu

Ortaköy Mahallesi’ne gerçekleştirmiş olduğu ziyaretin ardından Ardıçbeli Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Aday Özdemir, “Ardıçbeli Mahallesi’nde kahvehane ziyaretimizi gerçekleştirdik. Mahalle sakinlerimizle bir araya gelip, samimi sohbetler ederek, mahallemizin ihtiyaçlarını dinledik. Birlikte daha yaşanabilir bir Ardıçbeli için çözüm odaklı yaklaşımlarımızı paylaştık. Bize göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

Özdemir, Ardıçbeli Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.
Özdemir, “Samimi sohbetler edip, güzel anılar biriktirdik” dedi.