Siyaset

Sarıoğlu, ziyaretlerini sürdürüyor

Sarıoğlu, ziyaretlerini sürdürüyor

Gölköprü, Üçoluk ve Taşlıgeçit mahallelerini ziyarete den Hasan Sarıoğlu, mevcut belediye yönetimine seslendi. “Seçime 20 gün kala millete doğalgaz vaadinde bulunuyorsunuz. Beş yıldır aklınız neredeydi? Karasu halkı size güvenmiyor, size inanmıyor. Gücü elinde tutan Karasu halkı, sandıkta size gereken cevabı verecek” diye konuştu.

Doğalgaz sözü veriyorlar

İyi Parti Karasu Belediye Başkan Adayı Hasan Sarıoğlu, Gölköprü, Üçoluk ve Taşlıgeçit mahallelerini ziyaret etti. Sahaya çıktıkları ilk günden beri halka doğalgaz gelmesi için imara gerek olmadığı ve meclis kararının yettiğini anlatan Sarıoğlu, seçime 20 gün kala doğalgaz vaadi veren belediyeye yüklendi. Hasan Sarıoğlu, “Günlerdi diyoruz ki, kırsal mahallelere doğalgaz vermek için imara gerek yok. Belediye, imar yok, diyerek halkı sürekli öteledi. Encümen kararı yeterlidir. Karar alınır, hat kazılır, AGDAŞ da gelir ve boruları döşer.

Şimdi seçime 20 gün kala, meclis kararı olarak mahallelere doğalgaz sözü veriyorlar” dedi.

Aklınız neredeydi

Açıklamasına devam eden İyi Parti Karasu Belediye Başkan Adayı Hasan Sarıoğlu, “Amaçları halkın gözünü boyamak, halk nezdinde kaybettikleri itibarı ve güveni geri kazanmak” diyen Sarıoğlu, “Karasu halkı bu numaraları yemez. Biz merkezde en az 10 yıldır doğalgaz kullanıyoruz. Kırsal mahalle halkı, ısınmak için 7-8 kat para harcıyor. Seçime günler kala mı doğalgaz aklınıza geldi? Beş yıldır aklınız neredeydi? Sizin hizmete niyetiniz yok, bahaneniz çok. Bu basit siyasetinize Karasu halkı sandıkta yanıt verecektir” diyerek konuşmasını tamamladı.

 

Sarıoğlu, “Günlerdi diyoruz ki, kırsal mahallelere doğalgaz vermek için imara gerek yok” dedi.
Sarıoğlu, “Karasu halkı bu numaraları yemez” diye konuştu.