Siyaset

Mahalle mahalle geziyor

Mahalle mahalle geziyor

Karasu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Karasu Belediye Başkan Adayı İshak Sarı, mahalle ve esnaf ziyaretlerine devam ediyor. 31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala sahayı boş bırakmayan Sarı, vatandaşın derdini dinliyor.

İlk akşam buluşması

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala sahayı boş bırakmayan Karasu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Karasu Belediye Başkan Adayı İshak Sarı, Kuzuluk Mahallesi’ne ve Aziziye Mahallesi’ne ziyarette bulundu. Sarı, “Cumhur İttifakı İlçe Başkanlarımız ile birlikte Ramazan-ı Şerif’in ilk akşam buluşmasını Kuzuluk Mahallemizde gerçekleştirerek Mahalleli hemşehrilerimizin Ramazanlarını tebrik ettik” ifadelerini kullandı.

Umutlarımız pekişiyor

Aziziye Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı Besim Ömer Cengiz ile birlikte mahalleli gençlerle bir araya gelen Aday Sarı, “İlçe Başkanımız eşliğinde Aziziye Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı Besim Ömer Cengiz, Muhtar Adayı Murat Genç ve mahalleli gençlerimizin katılımlarıyla Tıntın Kafede oldukça keyifli bir buluşma gerçekleştirdik. Gençlerimizle birlikte sohbet imkanı bulduğumuz her ortamda ilçemizin ve ülkemizin geleceğine dair umutlarımız pekişiyor” şeklinde konuştu.

Sarı, Aziziye Mahallesinde gençlerle bir araya geldi.
Sarı, “Her ortamda ilçemizin ve ülkemizin geleceğine dair umutlarımız pekişiyor” dedi.