Siyaset

Vatandaşımıza derman olacağız

Vatandaşımıza derman olacağız

Karasu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı İshak Sarı, 31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala Karasu’nun birçok mahallesine ziyarette bulundu. Büyük bir teveccühle karşılaştığını belirten Aday Sarı, “Vatandaşımızın derdine derman olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Şehrimiz için çalışacağız

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala Karasu’nun birçok mahallesine ziyarette bulunan Karasu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı İshak Sarı, Kurudere Mahallesi’nde ve Yeşilköy Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşın derdine derman olacaklarını belirten Aday Sarı, “Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Yusuf Alemdar ile birlikte şehrimiz için çalışacağız. Kırsal mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızı dinledik. Hoş sohbetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Gençlerimiz bizim geleceğimiz

Kurudere Mahallesi’ne ve Yeşilköy Mahallesi’ne gerçekleştirmiş olduğu ziyaretin ardından Adatepe Mahallesi’nde gençlerle buluşan Cumhur İttifakı Karasu Belediye Başkan Adayı İshak Sarı, “Gençlerimiz bizim her şeyimiz. Düşünce ve taleplerini fazlasıyla önemsediğimiz kıymetli kardeşlerimle yeni dönem için de hazırız, kararlıyız. Gençlerimizle birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz. Gençlerimiz bizim geleceğimiz. Buluşmalarımızda gençlerimize kulak vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yalı’da buluştu

Kırsal Mahalle ziyaretlerinin ardından merkeze gelerek Yalı Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Aday Sarı, “Vatandaşlarımızla bir araya gelerek sorunlarını dinledik. Yalı Mahallesi’nde gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan bahsettik. Tüm sorunları biliyor ve çözüm için çalışıyoruz. Vatandaşlarımızla birlikte hoş sohbette bulunarak projelerimizde anlattık. Vatandaşımızın bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz” diyerek konuşmasını tamamladı.

 

: Sarı, Adatepe Mahallesi’nde gençlerle buluştu.
İshak Sarı, Yalı Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
Sarı, “Vatandaşımızın derdine derman olmaya devam edeceğiz” dedi.