Siyaset

Özdemir adaylara hitap etti

Özdemir adaylara hitap etti

Bağımsız Türkiye Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Sinan Özdemir Sakarya’da düzenlenen toplantıda partisinin belediye başkan adaylarına hitap etti. Bağımsız Türkiye Partisi’nin ülkenin kaderini değiştirecek potansiyelde olduğunu söyleyen Özdemir, seçim gününe kadar sahada yer alacaklarını söyledi.

Vatandaş biliyor

Bağımsız Türkiye Partisi’nin Sakarya’da düzenlenen aday tanıtım toplantısında konuşan Karasu Belediye Başkan Adayı Sinan Özdemir, “Partimiz halkta ciddi teveccüh görüyor. Partimizin bilinirliği saha çalışmalarımızda gözle görünüyor. Vatandaşlarımız Bağımsız Türkiye Partisi’nin pek çok politikasından haberdar durumda. Yerel seçimlerde beklenenin üstünde bir oy alacağımızdan eminiz” diye konuştu.

Sahada olacağız

31 Mart Yerel Seçimlerinde Bağımsız Türkiye Partisi’nin ülke genelinde hatrı sayılır bir başarı elde edeceğine inandıklarını dile getiren Karasu Belediye Başkan Adayı Sinan Özdemir, “Biz seçim gününe kadar sahada yer alacağız. Kurduğumuz ekiple birlikte kapı kapı gezerek seçmenlerimize partimizin politikalarını ve yerel seçim sonrasında yapacaklarımız anlatacağız” ifadelerini kullandı.

Projelerimiz hazır

Karasu’ya ilişkin projelerinin de hazır olduğunu dile getiren Özdemir, “Karasu, Sakarya’nın potansiyeli en yüksek ilçelerinden biri konumunda. Biz bu potansiyeli ortaya çıkarmak ve Karasu’nun geleceğinde söz sahibi olmak adına elimizi taşın altına koymaya hazırız. Seçmenlerimize projelerimizi anlatıyoruz ve onların bizden beklentilerini soruyoruz. Seçime de seçimden sonrasına da hazırlık yapıyoruz” dedi.

 

Özdemir, Karasu’ya ilişkin projelerinin hazır olduğunu dile getirdi.