Gündem

Uzun uğraşlar sonucu, elektrik hatları değişti

Uzun uğraşlar sonucu, elektrik hatları değişti

Kuzuluk Mahalle Muhtarı Temel Aslanbay’ın talebi doğrultusunda Kuzuluk Mahallesi Demirli mevkiinde elektriğin yetersiz olmasından kaynaklı hatlarda değişiklik yapıldı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Aslanbay, “Uzun zamandır elektrik hatlarının değişmesi için uğraşıyorum, büyük bir çaba sarf ettim” dedi.

Yetersiz kalıyordu

Kuzuluk Mahallesi Demirli mevkiinde elektriğin yetersiz olmasından dolayısıyla Kuzuluk Mahalle Muhtarı Temel Aslanbay’ın talebi doğrultusunda elektrik hatlarında değişiklik yapıldı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Muhtar Aslanbay, “Uzun zamandır Kuzuluk Mahallesi Demirli mevkiinde bulunan elektrik hatları yetersiz kalıyordu. Çok talepte bulunduk. Büyük uğraşlarımız sayesinde değişme çalışmaları başladı” şeklinde konuştu.

Devam edeceğiz

Konuşmasına devam eden Kuzuluk Mahalle Muhtarı Temel Aslanbay, “Daha güvenli ve huzurlu bir mahalle için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Talebimiz doğrultusunda mahalle halkımızı mağdur etmeyen Sedaş Genel Müdürümüz Burhan Aka’ya, Karasu İşletme Sorumlumuz Can Ilgaz’a, mahallemizde çalışma gerçekleştiren Sedaş ekiplerine ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

 

Aslanbay, “Büyük uğraşlarımız sayesinde değişme çalışmaları başladı” dedi.