Eğitim

Uyum haftası etkinliklerine katıldı

Uyum haftası etkinliklerine katıldı

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan ilkokul 1.sınıfların uyum haftası etkinliklerine katıldı. Turhan, Yalı İlkokulu ve Fatih Sultan Mehmet İlkokulu’nu ziyaret ederek öğrencilerle vakit geçirdi.

FSM’yi ziyaret etti

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Fatih Sultan Mehmet İlkokulu’nu ziyaret ederek uyum haftası etkinliklerine katıldı. 1.sınıf öğrencileriyle vakit geçirerek etkinlikler yapan Turhan, veliler ile de sohbet etti. Okul Müdürü Mustafa Tetik’ten okulda gerçekleştirilen çalışmalar ve uyum haftası kapsamında yapılanlar hakkında bilgiler alan Turhan, okul idaresine ve öğretmenlere başarılar dileyerek ziyaretini tamamladı.

Bilgi aldı

Uyum haftası kapsamında ziyaretlerine Yalı İlkokulu ile devam eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, burada da etkinliklere katılım göstererek öğrencilerle vakit geçirdi. Ardından düzenlenen veli eğitimine de katılan Turhan, velilerle de sohbet etmeyi unutmadı. Turhan, Okul Müdürü Rıza Özdemir’den uyum haftasında gerçekleştirdikleri etkinlikler hakkında bilgi aldı ve yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennilerini iletti.

 

Turhan, Yalı İlkokulu’nda öğrencilerle vakit geçirdi.