KarasuSiyaset

Usta’dan Kara’ya ziyaret

 

Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta, MHP Karasu İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Teşkilatlar arası ziyaretlerin önemine değinen Usta, Karasu İlçe Başkanı Kara ile güncel konuları istişare etti.

 

ZİYARETLER SIKLAŞMALI

Geçtiğimiz nisan ayında göreve gelen MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta, Karasu Teşkilatı’na ziyarette bulundu. İlçe başkanlarının diğer ilçe teşkilatları ile de samimi ilişki ve iletişim kurmasının siyasetin doğasına uygun olduğunu dile getiren Recep Usta, “Aylık düzenli olarak gerçekleştirilen ilçe başkanları toplantılarımız sayesinde başkanlar arasında samimi bir ortam oluşuyor. Ancak bu tip ziyaretler, diğer ilçe başkanları ile teşkilatların da tanışmasına vesile oluyor. Bu ziyaretlerin sıklaşması gerektiğini düşünüyoruz” diye konuştu.

 

MEMNUNİYET DUYDUK

Adapazarı İlçe Başkanımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” diyen Karasu İlçe Başkanı Kara, “Şehrin merkezinde ve en kalabalık ilçesinin başkanı olmak gibi bir yükün altında teşkilatımızı ziyaret etmeniz bizim için kıymetlidir. Teşkilatlar arasındaki iletişimin kuvvetlenmesi ve deneyimlerin paylaşılması başarıyı beraberinde getirecektir” dedi. Kara, “2023 yılında yapılacak olan seçimler öncesinde Cumhur İttifakı’nın başarısı için hata lüksümüz yok. Lider Devlet Bahçeli’nin gösterdiği hedefe ulaşmak için var gücümüzle çalışmaya devam etmeliyiz” ifadelerini kullandı.