Karasu

Uncuoğlu’ndan Karasu’ya ziyaret

 

Ak Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Salı günü Karasu’ya geldi. İlçede yapılan çalışmaları inceleyen Uncuoğlu, gün boyu ziyaretlerini sürdürdü. 

 

ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Salı günü Ak Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu Karasu’ya gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerine Karasu Belediyesi’nden başlayan Uncuoğlu, ilçede yapılan ve devam eden hizmetlerle ilgili yetkililerden bilgi aldı. Uncuoğlu, kendisine eşlik eden Belediye Başkanı İshak Sarı, Başkan Yardımcısı Hilmi Erbatan ve Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ile birlikte Karasu esnafı ve vatandaşlarla da bir araya geldi. Uncuoğlu, vatandaşın hem sorunları dinledi hem de geçmiş bayramını tebrik etti. Ziyaretler kapsamında belediyeye ait olan Tır Garajı’nı da gezen Milletvekili Recep Uncuoğlu, garajın işleyişi hakkında da Başkan Sarı’dan bilgi aldı.

ESKİ BAŞKANLARI UNUTMADI

Vekil Uncuoğlu ve beraberindeki heyet, önceki dönemlerde Belediye Başkanlığı yapan Ahmet Genç’i de ofisinde ziyaret ederek hasbihal etti. Uncuoğlu hem kanal projesini hem de Doğu Karadeniz Sahil Projesi çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgiler aldı. Uncuoğlu, yapılan hizmetleri yakından takip ettiğini de belirtti. Recep Uncuoğlu, önceki dönem Belediye Meclis üyeliği ve Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Yakup Gençbay’ı da ziyaret ederek, Karasu’nun günden güne daha iyi yerlere geldiğini belirtti. Karasu’nun günden güne daha da parlayan bir yıldız haline geldiğini söyleyen Vekil Uncuoğlu, “Karasu Sakarya’nın incisi. Buraya yapılan her hizmet çok kıymetli” ifadelerini kullandı.